Prekių katalogas

  • Piemuo elektrinis Trapper AS50 su saulės baterija 12/230v 0,65/0,5J

    Kodas: 200000062498
    Likutis: 0 vnt.
    Kaina 317 
    Prekė išparduota.
    Susisiekite

    Pristatymas 1-3 Darbo dienos

    Kreipkitės dėl prekės užsakymo telefonu arba užpildžius užklausos formą.

    Lizingo skaičiuoklės
    • artea
  • „Farmer ® AS“ elektrinės tvoros generatorius maitinamas keičiamu integruotu 12 V akumuliatoriumi ir 10 W saulės baterija. Saulės įkrovimo kontrolė užtikrina sklandų įvairių tipų akumuliatorių įkrovimą ir yra apsaugota nuo atmosferos poveikio. Patogus įjungimo / išjungimo jungiklis.
     
    3 pakopų LED ekranas „Energy Control“ leidžia greitai patikrinti akumuliatoriaus talpą ir taip pat rodo elektrinės tvoros įrenginio veikimą, mirksėdamas sinchroniškai su impulsų išėjimu. Dėl specialios energijos taupymo grandinės elektrinės tvoros įrenginio energijos suvartojimas prisitaiko prie tvoros, o tai užtikrina mažesnį energijos suvartojimą, mažesnį poveikį aplinkai ir mažesnes išlaidas.

    Ergonomiška nešimo rankena užtikrina patogų ir lengvą naudojimą.

    Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir yra atsparus UV spinduliams ir drėgmei. Tai garantuoja ilgametį elektrinės tvoros įrenginio tarnavimą.

    Rekomenduojame elektrinę tvorą montuoti su įžeminimo strypu, kad tvoros saugumas būtų optimalus.

    Maitinimas  Įeinanti energija  Išeinanti energija  Max. tvoros įtampa     Tvoros įtampa su 500 Ohm apkrova   Sąnaudos   Max tvoros ilgis (CEE)   Max tvoros ilgis be apkrovos   Max tvoros ilgis su lengva apkrova   Max tvoros ilgis su sunkia apkrova   Saulės baterija
    12/230 V 0,65 J 0,5  J 11000V 3600 V 50 mA 18 KM 8 KM 3,5 KM 1,2 KM 10W
Piemuo elektrinis Trapper AS50 su saulės baterija 12/230v 0,65/0,5J
Į krepšelį -